UBEZPIECZENIE ASSISTANCE ZA GRANICĄ

Ubezpieczenie Car Assistance na Europę

Komfort wyboru

Car assistance Europa to ubezpieczenie komunikacyjne oferowane w pakiecie COMFORT. Ze względu na maksymalną ochronę oraz możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb, jest to najczęściej wybierany przez klientów pakiet.

W Europie jak w domu


W pakiecie podstawowym COMFORT za 199 zł ubezpieczonemu przysługuje roczny okres ochrony w Polsce i na terenie całej Europy. W cenę wliczona jest naprawa na drodze lub holowanie we wskazanym przez klienta miejscu w obrębie 100 km od miejsca zdarzenia. Zakres ubezpieczenia obejmuje wszystkie rodzaje awarii – również te zaistniałe z winy kierowcy, jak np. wlanie niewłaściwego paliwa. Pakiet w równym stopniu chroni ubezpieczonego w kraju, jak i za granicą – uprawnia do udzielenia pomocy nawet w wypadkach, które zdarzyły się pod domem.

RODZAJ USŁUGI KOSZT POMOCY POZA PAKIETEM
Holowanie 200 km w Polsce 1100 zł
Podanie prądu i podładowanie akumulatora 200 zł Polska / 150 Euro za granicą
Wyciąganie auta z rowu w Niemczech 260 Euro
Holowanie do warsztatu - 100km
i wynajem auta zastępczego w Austrii na 2 dni
540 Euro

Zmodyfikuj pakiet tak, jak chcesz!

Pakiet car assistance na Europę można poszerzyć o kolejne usługi. Za dodatkową opłatą zwiększony zostanie zakres holowania do 200 km w przypadku awarii i do 500 km, jeśli samochód ulegnie wypadkowi. Możemy także skonfigurować car assistance tak, by otrzymać samochód zastępczy na 2 dni (awaria) lub 5 dni (wypadek). Zakwaterowanie w hotelu gwarantowane jest na okres 3 dni.