UBEZPIECZENIE ASSISTANCE ZA GRANICĄ

Car Assistance na wakacje

W Polsce i w Europie

Wyjeżdżasz na urlop i potrzebujesz car assistance na wakacje? Wybierz jeden z pakietów oferowanych przez Starter24. Szczególnie polecamy pakiet Auto + Podróż – idealne rozwiązanie na wakacje, obowiązujące w Europie. Polisa łączy zalety car assistance i ubezpieczenia turystycznego w cenie tej samej co pakiet samochodowy, dodatkowo oferując ubezpieczenie podróżne i pokrycie kosztów
leczenia pasażerów. Jeśli chodzi o nasz asssistance komunikacyjny, to obejmuje on nie tylko Polskę, ale również całą Europę – wystarczy wybrać jeden z pakietów: 15 dni COMFORT lub COMFORT.

Który z pakietów car assistance na wakacje?

Główną różnicą między nimi jest długość trwania ochrony. W pierwszym przypadku klient i jego pasażerowie objęci są 15-dniowym okresem ochronnym, w drugim – roczną polisą. Oba pakiety uprawniają do otrzymania pomocy – naprawy na drodze lub holowania w obrębie 100 km od miejsca zdarzenia. Za dodatkową dopłatą gwarantowane jest dostarczenie samochodu zastępczego i zorganizowanie noclegu na czas trwania awarii. Ponadto w pakiecie długoterminowym rozszerzyć można obszar, w którym udzielane jest holowanie, do 200 km w przypadku awarii i do 500 km, jeśli zdarzy się nam wypadek. Sam zdecyduj, jaki rodzaj ubezpieczenia jest Ci potrzebny podczas letniego wypoczynku!

RODZAJ USŁUGI KOSZT POMOCY POZA PAKIETEM
Holowanie 200 km w Polsce 1100 zł
Podanie prądu i podładowanie akumulatora 200 zł Polska / 150 Euro za granicą
Wyciąganie auta z rowu w Niemczech 260 Euro
Holowanie do warsztatu - 100km
i wynajem auta zastępczego w Austrii na 2 dni
540 Euro

Starter Auto czy Pakiet Auto+Podróż?

Jeśli planujesz wyjazd z całą rodziną, zachęcamy także do skorzystania z pakietu łączącego car assistance z ubezpieczeniem turystycznym. Tę opcję szczególnie polecamy wszystkim podróżnikom, ponieważ Auto + Podróż pozwala zaoszczędzić do 60% kwoty, którą musielibyśmy wydać na dwa oddzielne ubezpieczenia. Jednocześnie daje znacznie pełniejszą ochronę, obejmującą koszty leczenia, transportu i ratownictwa, ochronę bagażu NNW i Odpowiedzialność Cywilną.