UBEZPIECZENIE ASSISTANCE ZA GRANICĄ

Jakie ubezpieczenie podróżne wybrać?

Jakie ubezpieczenie podróżne wybrać?

Nie wiesz, jakie ubezpieczenie turystyczne wybrać? Wybierając ubezpieczenie w podróży, warto skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie. Do wyboru są 3 podstawowe pakiety, różniące się wysokością odszkodowania i zakresem ochrony: TIP PLUS, TOP i TOP PLUS. Każdy z nich może zostać wzbogacony o opcje dodatkowe, uprawniające daną osobę do odszkodowania nawet, gdy uprawia ona sporty ekstremalne lub cierpi na chorobę przewlekłą.

Ubezpieczenie podróżne – porównanie

Co powinno zawierać idealne ubezpieczenie podróżne? Opinie na ten temat są podzielone. Dlatego zachęcamy do wybrania pakietu zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Nie potrzebujesz pakietu chroniącego od szkody na osobie albo z wyższą sumą ubezpieczenia? Wybierz tańszy pakiet TIP PLUS lub najbardziej rozbudowany TOP lub TOP PLUS!
Zakres ubezpieczenia Dodatkowa ochrona
koszty leczenia, transportu i ratownictwa NNW sporty wysokiego ryzyka, pakiet SKI
leczenie ambulatoryjne ochrona bagażu podróżnego i powierzonego choroby przewlekłe
leczenie stomatologiczne Odpowiedzialność Cywilna praca fizyczna

Ubezpieczenie w podróży – gdzie najlepiej znaleźć informacje?

Korzyści związane z wykupieniem pakietu Auto + Podróż w porównaniu z zakupem pojedynczych polis, znajduje się w zakładce Auto + Podróż. Wybierz najlepsze ubezpieczenie w podróży. Opinie na nasz temat są w 100 proc. pozytywne! Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora ubezpieczeń, w którym nie tylko wybierzesz poszczególne składniki polisy, ale także możesz dokonać płatności online za ubezpieczenie podróżne. W tym miejscu znajdziesz także porównanie ubezpieczenia turystycznego TIP PLUS, TOP i TOP PLUS.