Młodszy Konsultant z j. niemieckim

Miejsce pracy: Poznań kod ref.: MKjn/05/19

dodana: 24-05-2019 ważna do: 30-06-2019

 

Dzięki współpracy z nami możesz zyskać:

 • DOBRY START ZAWODOWY – jesteśmy otwarci na osoby stawiające swoje pierwsze kroki zawodowe. Tworzymy możliwości, dzięki którym się rozwiniesz
 • STABILIZACJĘ – współpracujemy w oparciu o umowę o pracę
 • LUDZI - jesteśmy dynamicznym zespołem, który wesprze Cię w pierwszych krokach w naszym Centrum Zgłoszeniowym
 • ROZWÓJ – zapewniamy szkolenia wdrażające i kursy językowe
 • INTEGRACJĘ – organizujemy imprezy dla Pracowników i wspólnie angażujemy się w akcje charytatywne
 • ELASTYCZNOŚĆ – praca w systemie zmianowym w pełnym bądź częściowym wymiarze czasu pracy umożliwia łączenie pracy zawodowej z innymi aktywnościami, np. studiami
 • BENEFITY POZAFINANSOWE – prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty na posiłki oraz konkursy z nagrodami

Jako Młodszy Konsultant będziesz odpowiedzialny za:

 • Telefoniczną obsługę Klientów (połączenia przychodzące) w ramach niemieckiego automobil klubu ADAC
 • Realizowanie świadczeń dla Klientów (organizowanie pomocy na drodze, holowania, auta zastępczego, noclegu, hotelu itp.)
 • Współpracę z siecią kontraktorów na terenie Polski i z Partnerami Zagranicznymi
 • Monitorowanie przyjętych zleceń 
 

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się zwybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Starter24 Sp. Z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Starter24 Sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych”

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Starter24 Sp. z o.o., z siedzibą ul. Józefa Kraszewskiego 30, 60-519 Poznań. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.