Nasi dyrektorzy

Największą siłą firmy Starter24 są ludzie

Poznaj osoby zarządzające poszczególnymi działami w firmie.

Marek Zefirian | Prezes Zarządu

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz EAP Europäische Wirtschaftshochschule (MBA) w Berlinie. Włada językiem angielskim, niemieckim oraz rosyjskim.

Posiada wieloletnie doświadczenie konsultingowe zdobyte w ramach pracy w zespole Management Consulting Ernst & Young. Od 2003 r. na stanowisku Prezesa Zarządu Starter24 Sp. z o.o. W latach 2012-2014 pełnił również funkcję członka Rady Nadzorczej siostrzanej rosyjskiej spółki RAMC.

W życiu zawodowym ceni profesjonalizm oraz zaangażowanie i na takich osobach zbudował zespół Starter24.

Prywatnie miłośnik dobrego jedzenia, który potrafi znaleźć na mapie każdego europejskiego miasta ciekawe i nietuzinkowe start-upy kulinarne.

Witold Cel | Dyrektor Operacyjny

Ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w firmie P.H. Smorawiński pierwszego w Polsce importera marki BMW oraz wyłącznego importera marek Jaguar i Land Rover.

Po kilku latach pełnił już funkcję Dyrektora Zarządzającego. Od 2005 roku jest odpowiedzialny za wszelkie działania operacyjne naszej firmy, a w szczególności za nasze „serce”, czyli Centrum Zgłoszeniowe. Odpowiada również za Dział Obsługi Klienta, a także za powstały w 2015 roku Dział Likwidacji Szkód. Zadowolenie naszych klientów z wysokiej jakości naszych usług to właśnie zasługa Witolda i jego całego ponad 100 osobowego zespołu. Zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej ceniony jest za rozwagę i rzetelność. Chciałby poświęcić więcej czasu na aktywność sportową, jednak wyzwania operacyjne stawiane przez firmę i dwie cudowne córki, skutecznie mu to utrudniają.

Waldemar Kułagowski | Dyrektor Sprzedaży

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, gdzie poza tytułem magistra obronił również tytuł doktora nauk ekonomicznych. Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze ubezpieczeń w tym jako broker ubezpieczeniowy firmy Marsh.

W Starter24 pracuje od 2006 r. odpowiadając za sprzedaż. To głównie dzięki jego umiejętnościom i ambicji Starter24 kilkukrotnie powiększył od tego czasu swoje obroty i utrzymuje obecnie ich 20% coroczny wzrost. Prywatnie Waldek jest ciągłym optymistą, człowiekiem odpowiedzialnym i przyjacielskim, troskliwym mężem i rodzicem. W wolnym czasie lubi biegać, ostatnio z psem…

Jacek Pobłocki | Dyrektor Marketingu i Rozwoju

Strateg i marketer z 18-letnim doświadczeniem zawodowym, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach Zarządzania i Marketingu oraz Psychologii Społecznej.

Opracowywał i wdrażał strategie dla marek z portfolio Kompanii Piwowarskiej. Twórca kampanii LECH - Będzie się działo! Z marką Redds zdobył pozycję alkoholu nr 1 wśród kobiet.

Orędownik myślenia marketingowego w biznesie, które zaszczepił w Starter24 i zbudował od zera dział marketingu.

Ceni równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym oraz spokój ducha w tych dynamicznych czasach. Miłośnik aktywnego, zdrowego stylu życia, co nieustannie próbuje pogodzić ze słabością do słodyczy. Tata Tytusa.

Krzysztof Pająk | Dyrektor Finansowy

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Finanse i Bankowość oraz studiów MBA Georgia State University. Swoją karierę zawodową rozpoczł jako konsultant w BDO, by kontynuować ją z sukcesem jako Kontroler Finansowy w Grupie Eurocash mającej 30 mld rocznego obrotu.

W Starter24 dba o holistyczne podejście do finansów i dostarcza informacji do rozwoju biznesu.

Prywatnie zafascynowany nowymi technologiami. Fan zdrowego stylu życia: ćwiczy, biega, zdrowo się odżywia. Niespokojny duch. Ma mnóstwo pomysłów i chętnie się nimi dzieli. To dla niego naturalne, bo lubi ludzi.

Sebastian Baranowski | Dyrektor IT

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku elektroniki i telekomunikacji. Biegle włada językiem angielskim. Posiada wieloletnie doświadczenie jako analityk biznesowo-systemowy, konsultant oraz menedżer IT w branży telekomunikacyjnej.

Od początku swojej drogi zawodowej miał okazję uczestniczyć w dużych, ogólnopolskich przedsięwzięciach informatycznych. Swoją karierę rozpoczął w T-mobile gdzie pracował 12 lat. Następnie pracę kontynuował NetWorkS! oraz 4Contact jako deweloper, analityk i architekt rozwiązań obsługujących procesy dla całej branży telekomunikacyjnej. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów, z którymi uwielbia spędzać czas szczególnie podczas wycieczek w górach.

Marta Marzec | Dyrektor HR

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Zarządzania Przedsiębiorstwami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Szeroką wiedzę merytoryczną oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia polityki personalnej budowała pracując między innymi dla Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o., Carlsberg Group czy MAN Bus Sp. z o.o.

Osoba wielu talentów i zainteresowań, zakochana w Hiszpanii, czerpiąca niespożytą energię z diety wegetariańskiej, a pozytywne nastawienie z treningów Jogi, ale również ktoś, dla kogo nie jest obcy trening MMA.