Nasi dyrektorzy

Największą siłą firmy Starter24 są ludzie

Poznaj osoby zarządzające poszczególnymi działami w firmie.

Marek Zefirian | Prezes Zarządu

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz EAP Europäische Wirtschaftshochschule (MBA) w Berlinie. Włada językiem angielskim, niemieckim oraz rosyjskim.

Posiada wieloletnie doświadczenie konsultingowe zdobyte w ramach pracy w zespole Management Consulting Ernst & Young. Od 2003 r. na stanowisku Prezesa Zarządu Starter24 Sp. z o.o. W latach 2012-2014 pełnił również funkcję członka Rady Nadzorczej siostrzanej rosyjskiej spółki RAMC.

W życiu zawodowym ceni profesjonalizm oraz zaangażowanie i na takich osobach zbudował zespół Starter24.

Prywatnie miłośnik dobrego jedzenia, który potrafi znaleźć na mapie każdego europejskiego miasta ciekawe i nietuzinkowe start-upy kulinarne.

Witold Cel | Dyrektor Operacyjny

Ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w firmie P.H. Smorawiński pierwszego w Polsce importera marki BMW oraz wyłącznego importera marek Jaguar i Land Rover.

Po kilku latach pełnił już funkcję Dyrektora Zarządzającego. Od 2005 roku jest odpowiedzialny za wszelkie działania operacyjne naszej firmy, a w szczególności za nasze „serce”, czyli Centrum Zgłoszeniowe. Odpowiada również za Dział Obsługi Klienta, a także za powstały w 2015 roku Dział Likwidacji Szkód. Zadowolenie naszych klientów z wysokiej jakości naszych usług to właśnie zasługa Witolda i jego całego ponad 100 osobowego zespołu. Zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej ceniony jest za rozwagę i rzetelność. Chciałby poświęcić więcej czasu na aktywność sportową, jednak wyzwania operacyjne stawiane przez firmę i dwie cudowne córki, skutecznie mu to utrudniają.

Waldemar Kułagowski | Dyrektor Sprzedaży

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, gdzie poza tytułem magistra obronił również tytuł doktora nauk ekonomicznych. Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze ubezpieczeń w tym jako broker ubezpieczeniowy firmy Marsh.

W Starter24 pracuje od 2006 r. odpowiadając za sprzedaż. To głównie dzięki jego umiejętnościom i ambicji Starter24 kilkukrotnie powiększył od tego czasu swoje obroty i utrzymuje obecnie ich 20% coroczny wzrost. Prywatnie Waldek jest ciągłym optymistą, człowiekiem odpowiedzialnym i przyjacielskim, troskliwym mężem i rodzicem. W wolnym czasie lubi biegać, ostatnio z psem…

Krzysztof Pająk | Dyrektor Finansowy

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Finanse i Bankowość oraz studiów MBA Georgia State University. Swoją karierę zawodową rozpoczł jako konsultant w BDO, by kontynuować ją z sukcesem jako Kontroler Finansowy w Grupie Eurocash mającej 30 mld rocznego obrotu.

W Starter24 dba o holistyczne podejście do finansów i dostarcza informacji do rozwoju biznesu.

Prywatnie zafascynowany nowymi technologiami. Fan zdrowego stylu życia: ćwiczy, biega, zdrowo się odżywia. Niespokojny duch. Ma mnóstwo pomysłów i chętnie się nimi dzieli. To dla niego naturalne, bo lubi ludzi.

Sebastian Baranowski | Dyrektor IT

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku elektroniki i telekomunikacji. Biegle włada językiem angielskim. Posiada wieloletnie doświadczenie jako analityk biznesowo-systemowy, konsultant oraz menedżer IT w branży telekomunikacyjnej.

Od początku swojej drogi zawodowej miał okazję uczestniczyć w dużych, ogólnopolskich przedsięwzięciach informatycznych. Swoją karierę rozpoczął w T-mobile gdzie pracował 12 lat. Następnie pracę kontynuował NetWorkS! oraz 4Contact jako deweloper, analityk i architekt rozwiązań obsługujących procesy dla całej branży telekomunikacyjnej. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów, z którymi uwielbia spędzać czas szczególnie podczas wycieczek w górach.

Marta Marzec | Dyrektor HR

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Zarządzania Przedsiębiorstwami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Szeroką wiedzę merytoryczną oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia polityki personalnej budowała pracując między innymi dla Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o., Carlsberg Group czy MAN Bus Sp. z o.o.

Osoba wielu talentów i zainteresowań, zakochana w Hiszpanii, czerpiąca niespożytą energię z diety wegetariańskiej, a pozytywne nastawienie z treningów Jogi, ale również ktoś, dla kogo nie jest obcy trening MMA.

Rafał Staszkiewicz | Dyrektor Marketingu

Absolwent marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Kontynuował naukę na studiach doktoranckich.

Zdobył bogate doświadczenie managerskie w zarządzaniu wymagającymi firmami i start-upami pracując m.in. dla DGA, Kulczyk Holding, Infor Biznes i Grupy Integer.pl. Kierował oddziałami międzynarodowych agencji mobile marketing & advertising. Prelegent na ogólnopolskich konferencjach, wykładowca na wyższych uczelniach, autor raportów i artykułów w mediach branżowych. Ekspert nowoczesnej komunikacji online, mobile. Doskonale zorientowany w nowych technologach i najnowszych trendach.

W Starter24 odpowiedzialny za marketing, w szczególności za rozwój nowych produktów oraz zarządzanie marką i komunikacją.

Prywatnie miłośnik żeglarstwa, windsurfingu, kultury i szermierki japońskiej oraz muzyki jazzowej. W wolnych chwilach ćwiczy, biega z psem i gra na ulubionym Fenderze.

Mateusz Bogucewicz | Dyrektor Techniczny

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Transportu.

Po studiach rozpoczął przygodę zawodową w branży motoryzacyjnej jako Doradca Serwisowy w ASO Peugeot, a następnie rozwijał swoje kompetencje w branży techniki magazynowej przechodząc kolejne szczeble kariery od Koordynatora po Szefa Serwisu w poznańskim oddziale Jungheinrich zarządzając ponad 40 osobowym zespołem.

W Starter24 odpowiedzialny jest za technikę motoryzacyjną, której znajomość i jakość jest niezbędna do zapewnienia kompleksowego wsparcia technicznego oraz skuteczności napraw na drodze, które są wizytówką firmy.

Od najmłodszych lat pasjonuje się motoryzacją, począwszy od lektury ulubionej gazety po regularną obsługę motocykla czy ekspresową wymianą gorących klocków hamulcowych, w krótkiej przerwie technicznej między sesjami, na torze wyścigowym. Czerpie radość i inspirację ze zwiedzania świata, najchętniej z żoną i psiakiem.