Jędrzej
Młodszy Konsultant

Wszystko zależy od kontekstu… jeśli chodzi o pracę: zaangażowany, komunikatywny, rzetelny. Jeśli chodzi o życie: „po prostu ideał” :) w odniesieniu do mej największej wady: „ostatni pierwszymi będą” :) albo „mądry po szkodzie” :) A tak na poważnie jeśli chodzi ogólnie o mą osobę to może… otwarty, towarzyski, empatyczny.

GDYBYŚ SPOTKAŁ ZŁOTĄ RYBKĘ – JAKIE 3 ŻYCZENIA CHCIAŁBYŚ, ŻEBY SPEŁNIŁA?

Nie wierzę w złotą rybkę ani inne baśniowe stwory – sam spełniam swoje marzenia – przynajmniej próbuję je realizować J Z bieżących na celowniku mam wyjazd w jakieś naprawdę wysokie góry, marzą mi się Himalaje.

GDYBYŚ MIAŁ CZARODZIEJSKĄ RÓŻDŻKĘ – CO ZMIENIŁBYŚ W SWOJEJ PRACY W STARTER24?

Pomidor :) Przede wszystkim chciałbym mieć swoje osobiste stanowisko pracy. Chętnie wykorzystałbym swoje predyspozycje do zarządzania i szkolenia innych pracowników, a przede wszystkim chciałbym mieć „swoją działkę” w Starterze :) tj. zająć się kompleksowo jakąś komórką w Centrum Zarządzania, przykładowo Home Assistance, gdzie mógłbym wdrażać w życie swoje pomysły na usprawnienie działania tej komórki i trzymać pieczę nad nią. No i na koniec zmieniłbym wysokość… swojej wypłaty :)