2509/14

Jak przygotować się do wyjazdu na południe Europy, na przykład do Chorwacji?

Przed wyjazdem samochodem na południe Europy warto zrobić oczywiście przegląd auta – zawsze można wynaleźć usterkę, która objawi się w najmniej oczekiwanym momencie i zepsuje wakacyjne plany. Jednak nawet najlepsza kontrola pojazdu przed podróżą nie zapewnia, że awaria nie pojawi się w trakcie drogi. Co wówczas? Assistance!
A najlepiej w Starter24. Assistance ma bowiem jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Ubezpieczasz nie tylko swój samochód, ale także siebie i swoją rodzinę lub przyjaciół, którzy razem z Tobą udają się w podróż.

Prawdziwa historia

O tym, jak bardzo przydaje się assistance w podróży świadczy najlepiej historia Pana Piotra z Opola. Klientowi podczas pobytu w Chorwacji przebiła się opona. Znalezienie wulkanizatora, a nawet zapytanie o niego w obcym języku byłoby bardzo problematyczne. Na szczęście wystarczył jeden telefon do Starter24. Mechanik przyjechał prosto na pole campingowe, dokonał naprawy na miejscu, a Klient mógł dalej cieszyć się urlopem, nie zaprzątając sobie głowy nieprzyjemną sytuacją.

Opis tego przypadku, a także inne historie pomocy znajdziesz tutaj.

Ile to kosztuje?


Łączona polisa wcale nie musi być droższa niż ubezpieczenie wyłącznie samochodu. Przede wszystkim – płacisz tylko za tyle dni, na ile wyjeżdżasz. W dodatku, jeśli wyjeżdżasz z rodziną, dostajesz naprawdę spory rabat.

Tygodniowy wyjazd dla dwójki dorosłych i dwójki dzieci (łącznie 4 osoby) do Chorwacji.
Ubezpieczenie assistance Auto + Podróż to koszt jedynie 201,60 zł w opcji TOP (ta wersja polisy zawiera m.in. ubezpieczenie OC, pokrycie kosztów ratownictwa do 5 tys. EURO, a także pokrycie kosztów leczenia aż do 75 tys. EURO).

Okazuje się więc, że koszt takiej polisy to nawet kilkanaście, a maksimum kilkadziesiąt złotych dziennie. Na cztery osoby! Czy wewnętrzny spokój i gwarancja pewności w awaryjnej sytuacji może być tańsza?