UBEZPIECZENIE ASSISTANCE ZA GRANICĄ

Samochód zastępczy w ramach Assistance

Sprawdzone ubezpieczenie

Firma Starter24 świadczy usługi z zakresu ubezpieczeń samochodu i osób w czasie podróży. Mamy 15 lat doświadczenia na rynku w Polsce. Oferujemy możliwość zakupu ubezpieczenia za pośrednictwem strony internetowej. Wykupienie pakietu ubezpieczenia komunikacyjnego i car assistance w Starter24 trwa zaledwie kilka minut!

Co warto wiedzieć o car assistance?

Ubezpieczenie car assistance to rodzaj ubezpieczenia komunikacyjnego, które zapewnia wszechstronną pomoc i ochronę w czasie podróży. Gwarantujemy pomoc drogową w razie wypadku, stłuczki lub awarii samochodu na terenie całej Polski. Jeśli wybierasz się na zagraniczne wakacje lub często podróżujesz po Europie, zachęcamy do rozszerzenia pakietu Starter24. Gwarantujemy holowanie do 100 km na terenie krajów europejskich oraz możliwość skorzystania z usług hotelu na czas naprawy. Starter24 to profesjonalna pomoc pod jednym numerem telefonu. Dzięki naszym usługom, oszczędzasz swój czas na organizowanie pomocy w razie stłuczki.

RODZAJ USŁUGI KOSZT POMOCY POZA PAKIETEM
Holowanie 200 km w Polsce 1100 zł
Podanie prądu i podładowanie akumulatora 200 zł Polska / 150 Euro za granicą
Wyciąganie auta z rowu w Niemczech 260 Euro
Holowanie do warsztatu - 100km
i wynajem auta zastępczego w Austrii na 2 dni
540 Euro

Ubezpieczenie od wypadku samochodowego

Nasza oferta car assistance w pakiecie Auto + Podróż to zaledwie 2% rocznych wydatków, które wiążą się z użytkowaniem pojazdu. Jesteśmy wyłącznym partnerem ADAC w Polsce. Dzięki wykupieniu dodatkowego ubezpieczenia komunikacyjnego car assistance, można skorzystać z:
  • całodobowej pomocy drogowej,
  • holowania w razie awarii,
  • holowania po wypadku.