UBEZPIECZENIE ASSISTANCE ZA GRANICĄ

Ubezpieczenie turystyczne online

Ubezpieczenie turystyczne online?

Tak, to możliwe! Wystarczy wybrać zakładkę Podróż z menu po lewej stronie i kliknąć znajdujący się u dołu strony przycisk „Sprawdź naszą ofertę już teraz”, a przejdą Państwo do formularza, który umożliwia zakup ubezpieczenia w podróży przez internet. Następnie użytkownik zostanie poproszony o wypełnienie pól: daty wyjazdu, liczby osób, które mają zostać objęte assistance oraz destynacji.

Bądź nowoczesny – kup ubezpieczenie podróżne przez internet!


Ubezpieczenie podróżne online zostało skonstruowane tak, aby koszt zakupu poszczególnych usług był znany klientom już w momencie składania zamówienia. Dlatego po podaniu podstawowych informacji, wyświetlone zostaną 3 proponowane pakiety, ich koszt oraz dokładna wysokość odszkodowania.

Zakres ubezpieczenia Dodatkowa ochrona
koszty leczenia, transportu i ratownictwa NNW sporty wysokiego ryzyka, pakiet SKI
leczenie ambulatoryjne ochrona bagażu podróżnego i powierzonego choroby przewlekłe
leczenie stomatologiczne Odpowiedzialność Cywilna praca fizyczna

Opcje dodatkowe jak na dłoni

Ponadto, na tym etapie zapoznać można się z listą usług podlegających ochronie za dodatkową dopłatą (wybrać je można w ostatnim kroku). Żadnych ukrytych kosztów oraz prosta nawigacja – taka jest idea naszego ubezpieczenia turystycznego online! Po wybraniu pakietu, wystarczy tylko podać dane osobowe osoby ubezpieczającej i osób zgłaszanych do ubezpieczenia, potwierdzić wszystkie dane i dokonać płatności za ubezpieczenie podróżne.